O przedszkolu Raszyn – Akademia Misia Uszatka

dzieci tańczą w przedszkolu w Raszynie

Chcemy stworzyć nowe możliwość rozwoju Swoim Pociechom

Akademia Misia Uszatka będzie od września  Przedszkolem o profilu językowym jako jedyne w Raszynie.

Zajęcia z języka angielskiego będą odbywały się codziennie w ramach specjalnie przygotowanego programu autorskiego Cioci Magdy,  opartego na podstawie programowej zgodnie z Rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

W utrwaleniu zdobytej wiedzy będzie nas wspomagał Native Speaker.

Nasze Przedszkole w Raszynie to miejsce, w którym panuje ciepła, rodzinna atmosfera sprzyjająca indywidualnemu podejściu do rozwoju, nauki i wychowania najmłodszych.

Kierując się doświadczeniem oraz wykorzystując nowoczesne metody nauczania, stworzyliśmy miejsce, w którym Twoje dziecko znajdzie najlepszą opiekę oraz doskonałe warunki do doskonalenia swoich umiejętności, odkrywania talentów i zainteresowań. Chcemy, aby to tu Twoje dziecko przychodziło z radością, zaciekawieniem i oczekiwaniem na ‘coś specjalnego’ każdego dnia. Chcemy, abyście Wy, Rodzice, mieli poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Wspólnie z Wami pragniemy odkrywać ogromny potencjał najmłodszych, bawiąc uczyć, a ucząc, towarzyszyć im w stawianiu pierwszych odważnych kroków w świat.

 

Nadrzędnym celem naszego Przedszkola jest dobro dziecka.

Naszym priorytetem jest zapewnienie każdemu dziecku najlepszych warunków do wszechstronnego rozwoju, wspierając go w odkrywaniu i pobudzaniu swoich naturalnych uzdolnień i predyspozycji. Podnoszenie jakości pracy przedszkola jest procesem ciągłym, który w zasadzie nigdy się nie kończy.


Systematycznie planujemy i wyznaczamy nowe obszary działalności placówki, które można zmodyfikować, czyli podnieść ich jakość.

 Od marca zwiększyliśmy liczbę spotkań z Ciocią Magdą i Językiem Angielskim (4 razy w tygodniu)… wprowadziliśmy zajęcia logopedyczne grupowe z Ciocią Dorotą….
 …ale to nie wszystko…chcemy rozwijać się dalej, dlatego poszukujemy nauczyciela Języka Francuskiego. Dążymy do tego, aby jakość świadczonych przez nas usług była naszą wizytówką, dlatego też wprowadziliśmy dodatkowe zajęcia z tańca z Ciocią Maliną.

 

Akademia Misia Uszatka

Akademia Misia Uszatka